AUTOCOLOR Šoukal s.r.o.
Prodej ojetých vozů
Barvy - laky, Drogerie
Půjčovna lešení, bednění, plošiny
Navigovat do servisuVelké Meziříčí, Třebíčská 474Telefon+420 566 521 175, +420 736 675 552 E-mailautoservis@autocolor.cz Otevírací dobaPo - Pá: 7.00 - 17.00 h. So: zavřeno

Od 5.7. do 12.7. ZAVŘENO

Lakýrnické práce

Lakýrnické práce

Provádíme přípravu na lak a lakování osobních a užitkových vozidel. Po dohodě i motocyklů, plastů nebo zámečnických výrobků. Lakování karosérie Vám zajistíme ve špičkově vybavené autolakovně s technicky dokonale zvládnutým mícháním barev, jak klasických laků tak i metalíz. Samozřejmostí je používání kvalitních barev a laků od renomovaných firem Dupont a Mobihel, které dokáží namíchat až 40.000 odstínů. Naše lakovna se může pyšnit spoustou spokojených zákazníků.

  • Na základě telefonického rozhovoru či krátké návštěvy připravíme podrobný rozpočet opravy.
  • V případě potřeby Váš vůz vyzvedneme u Vás, dopravíme do lakovny a po opravě ho přistavíme k Vám domů či do firmy.

Kontaktujte nás

Provádíme výběr barvy ručním spektrofotometrem

ChromaVision® je nejobjektivnější a nejrychlejší způsob pro výběr shodné barvy. Výkonný a zároveň přenosný ruční spektrofotometr lze použít kdekoli v dílně a lze do něj uložit až 999 měření různých barev.

Po připojení k počítači s programem ColorQuick® nebo ColorNet® získáváme recepturu nejpřesnějšího barevného odstínu, která je případně podle potřeby dále upravena tak, aby ještě více odpovídala požadované barvě.

Kontaktujte nás

Souhlasím, aby společnost AUTOCOLOR Šoukal s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů