AUTOCOLOR Šoukal s.r.o.
Prodej ojetých vozů
Barvy - laky, Drogerie
Půjčovna lešení, bednění, plošiny

Lakýrnické práce

Provádíme přípravu na lak a lakování osobních a užitkových vozidel. Po dohodě i motocyklů, plastů nebo zámečnických výrobků. Lakování karosérie Vám zajistíme ve špičkově vybavené autolakovně s technicky dokonale zvládnutým mícháním barev, jak klasických laků tak i metalíz. Samozřejmostí je používání kvalitních barev a laků od renomovaných firem Dupont a Mobihel, které dokáží namíchat až 40.000 odstínů. Naše lakovna se může pyšnit spoustou spokojených zákazníků.

  • Na základě telefonického rozhovoru či krátké návštěvy připravíme podrobný rozpočet opravy.
  • V případě potřeby Váš vůz vyzvedneme u Vás, dopravíme do lakovny a po opravě ho přistavíme k Vám domů či do firmy.

Provádíme výběr barvy ručním spektrofotometrem

ChromaVision® je nejobjektivnější a nejrychlejší způsob pro výběr shodné barvy. Výkonný a zároveň přenosný ruční spektrofotometr lze použít kdekoli v dílně a lze do něj uložit až 999 měření různých barev.

Po připojení k počítači s programem ColorQuick® nebo ColorNet® získáváme recepturu nejpřesnějšího barevného odstínu, která je případně podle potřeby dále upravena tak, aby ještě více odpovídala požadované barvě.

V případě zájmu nás můžete kontaktovat

Jméno a příjmení

E-mail

Telefon

Vzkaz

Souhlasím, aby společnost AUTOCOLOR Šoukal s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů

Servisní služby